ست مناسب جلو مبلی هر مبلمان
۱۰ میز جلو مبلی که با هر مبلمانی ست می شود

از اصلی ترین دغدغه های اکثر خانه داران و کسانیکه به چیدمان و دکوراسیون منزل خود اهمیت میدهند، انتخاب ست مناسب جلو مبلی هر مبلمان است. هر مبلمانی احتیاج به یک میز جلو مبلی و عسلی مناسب خود دارد که با انتخاب آن بتوان دکوراسیون و چیدمان زیبایی برای خانه خود به وجود آورید.

در هنگام انتخاب ست مناسب جلو مبلی هر مبلمان، گاهی این ست از قبل و در هنگام خرید مبلمان بر روی مبلمان و به پیشنهاد خود تولیدی ها و فروشندگان وجود دارد؛ اما در بعضی موارد در هنگام انتخاب و یا خرید ست مناسب جلو مبلی هر مبلمان، دچار سردگمی می‌شوید و یا اینکه خیلی از میزهای جلو مبلی و عسلی مورد پسندتان قرار نمی‌گیرند. در اینجا شما باید دست به کار شوید و با به کار بردن ذوق و سلیقه خود ست مناسب جلو مبلی مبلمان خود را درست کنید.

ست مناسب جلو مبلی هر مبلمان

برای انتخاب و ست کردن میز جلو مبلی مناسب هر مبلمان، راهها و پیشنهادهای زیاد و جالبی وجود دارند؛ در این مقاله نیز سعی شده تا ۱۰ میز جلو مبلی که با هر مبلمانی می‌توان ست کرد را برای شما به اشتراک بگذاریم؛ پس با ما همراه باشید.

  • میزهای ساده چوبی با وجود داشتن ظاهری ساده هیچ وقت از مد نمیافتد؛ این میزها را به راحتی و با ست کردن با هر نوع از رنگ و مدل مبلمان خود ست کنید و تا سالیان طولانی و بدون اینکه ترس از تکراری شدن آنها داشته باشید، از این میزهای چوبی استفاده کنید.
نمونه یک میز ساده چوبی
نمونه یک میز ساده چوبی
انتخاب میز جلو مبلی ساده چوبی
انتخاب میز جلو مبلی ساده چوبی
  • به کار بردن یک شیوه سنتی؛ به این ترتیب که یک پایه چوبی پیدا کرده و با گذاشتن یک صفحه فلزی بر روی آن یک فضای تقریبا سنتی را به منزل خود دعوت کنید و از آن لذت ببرید.
  • استفاده از میزهای جلو مبلی و یا عسلی تمام شیشه ای؛ این میزها به دلیل اینکه صفحه ای کاملا شیشه ای دارند، مانند میزهای چوبی قابل ست شدن با انواع مبلمان را دارند. علاوه براینکه این میزها به دلیل خاصیتی که دارند فضا را بازتر و بزرگتر نشان دهند و بازتاب نور خوبی دارند.
انتخاب میز جلو مبلی تمام شیشه برای ست مبلمان
انتخاب میز جلو مبلی تمام شیشه برای ست مبلمان
  • میزهای دیگری که از طراحی خاص برخوردارند و قابلیت ست شدن با هر نوع مبلمانی را دارند، میزهای صفحه شیشه‌ای و پایه فلزی هستند. این میزها نیز گزینه خوبی برای ست مناسب جلو مبلی هر مبلمان و نشیمن هستند.
میزهای جلو مبلی شیشه ای با پایه های فلزی
میزهای جلو مبلی شیشه ای با پایه های فلزی
  • از دیگر موارد ست مناسب جلو مبلی هر مبلمان، انتخاب میزهای جلو مبلی چرمی است؛ این نوع میزهای جلو مبلی بهتر است با مبلمان چرمی ست شوند اما این مورد باعث نمیشود که انتخاب های شما را فقط به همین مورد محدود کند. شما با هر نوع سبکی از مبلمان میتوانید این میزهای چرمی را نیز ست کنید.
استفاده از میز جلو مبلی چرمی
استفاده از میز جلو مبلی چرمی
  • با استفاده از جعبه و یا صندوقچه های قدیمی و ترکیب کردن چوب، شیشه و یا پارچه بر روی آنها، می‌توانید ست و منظره زیبا و دلنشینی را برای منزل خود به ارمغان آورید.
  • برای مبلمان های راحتی بهترین گزینه برای انتخاب میز جلو مبلی، استفاده از میزهای پارچه ای است. برای اینکه در نظافت آنها دچار مشکل نشوید و استفاده راحتی هم داشته باشید، گذاشتن شیشه را بر روی آن به شما پیشنهاد می‌کنیم.
میز جلو مبلی پارچه ای برای ست مبلمان راحتی
میز جلو مبلی پارچه ای برای ست مبلمان راحتی
  • از شیک ترین میز جلو مبلی و ست مناسب جلو مبلی هر مبلمان می توان به ترکیب شیشه و چوب اشاره کرد؛ این مدل میزها با انواع راحتی ها و مبلمان سلطنتی قابل ست شدن هستند و از این میزها بعنوان تزیین نیز می‌توان استفاده کرد.
شیک ترین میز جلو مبلی ترکیب شیشه و چوب
شیک ترین میز جلو مبلی ترکیب شیشه و چوب
  • از جدیدترین و به روزترین میزهای جلو مبلی و عسلی بعنوان معرفی ست مناسب جلو مبلی هر مبلمان، باید به میزهای از جنس ام دی اف نیز اشاره کرد؛ همانطور که در مقاله راهنمای خرید میز جلو مبلی و عسلی مناسب گفتیم، میزهای جلو مبلی جنس ام دی اف، در انواع رنگها و مدل ها و ابعاد ساخته و تولید می‌شوند و به دلیل تنوعی که دارند از مدرن ترین میزهای جلو مبلی محسوب می‌شوند و مناسب ست شدن با هر نوع مبلمانی است.
میز جلو مبلی ام دی اف در طرح و رنگهای مختلف
میز جلو مبلی ام دی اف در طرح و رنگهای مختلف
  • همانطور که گفتیم گاهی برای انتخاب ست مناسب جلو مبلی هر مبلمان دچار مشکل می‌شویم و جلو مبلی مناسب با سلیقه و نوع مبلمان و دکوراسیون خود را نمی‌توانیم انتخاب کنیم؛ از این رو یک راه بسیار ساده و متناسب با ذوق و سلیقه خودمون وجود دارد و آن هم استفاده از تایر های بلااستفاده است؛ یک پایه چوبی پیدا کنید یا اینکه خودتان درست کنید حتی می‌توانید از پایه های چوبی میزهای قدیمی خود را استفاده کنید و برای ست شدن، رنگ متناسب با مبلمان خود را به پایه ها بزنید. سپس تایر را با استفاده از کناف و به کار بردن سلیقه خود تزیین کنید و بر روی پایه چوبی سوار کنید و میز جلو مبلی مورد علاقه خود را به راحتی بسازید.
استفاده از تایر برای درست کردن میز جلو مبلی
استفاده از تایر برای درست کردن میز جلو مبلی

با ارائه این مقاله و معرفی انواع میزهای جلو مبلی و عسلی و همینطور پیشنهاد ست مناسب جلو مبلی هر مبلمان، سعی داشتیم تا شما را برای انتخاب و خرید میز جلو مبلی و میز عسلی راهنمایی کرده باشیم تا از دکوراسیون زیبا و مناسبی برخوردار باشید.