[vc_row][vc_column][vc_column_text css=”.vc_custom_1556722988326{padding-top: 20px !important;padding-right: 15px !important;padding-bottom: 20px !important;padding-left: 15px !important;}”]

حریم خصوصی

 

فروشگاه اینترنتی بازار چوب برای حریم شخصی کاربران خود احترام زیادی قائل میشود ، لذا برای دسترسی به برخی از امکانات شامل : خرید محصول ،  انتقادات ، پیشنهادات و دیگر امکانات سایت بازار چوب از کاربران عزیز اطلاعاتی را درخواست میکند تابتواند خدمتی مطمئن درمحیطی کاملا امن دراختیار کاربران خود قرار دهد.

برای پردازش و ارسال سفارش خود اطلاعاتی مانند : نام شخص برای اشخاص حقیقی و نام شرکت برای اشخاص حقوقی ، کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی ، شماره تلفن ثابت ،کد ملی ، آدرس و ایمیل مورد نیاز است . لازم به ذکر است که تمامی فعالیت های فروشگاه اینترنتی بازار چوب تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت میپذیرد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر می‌شود.

اطلاعات تماس مشتری که در پروفایل خود ثبت میکنند از سوی بازار چوب کاملا محرمانه محسوب میشوند و پل ارتباطی بین شرکت و مشتری می باشند و از این پس تمام مکاتبات  و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

بنابراین ثبت اطلاعات تماس مشتری منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد بازار چوب جهت اطمینان از واقعی و درست بودن اطلاعات مشتری میتواند اطلاعات تکمیلی درخواست کند .

لازم به ذکر است مشتریان عزیز میتوانند جهت تحویل گرفتن سفارش درمکان دیگری اطلاعات شامل : تغییر نام گیرنده کالا ، آدرس و تلفن دیگری ثبت نماید تا پرسنل واحد توزیع بازار چوب سفارش مشتری را در کمترین زمان به ادرس جدید تحویل دهد .

بازار چوب برای دریافت اخبار و خدمات و سرویس های ویژه فروشگاه اینترنتی بازار چوب در پروفایل کاربران دسترسی ایجاد کرده است  تا در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل ها و پیامک‌ها داشته باشند ، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه شرکت نستلن را در پروفایل خود تاییدکنند و یا در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه رالغو کنند عدم اقدام جهت لغو، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل ها و پیام ها و سلب حق اعتراض میباشد.

مشتریان و کاربران عزیز فروشگاه بازار چوب توجه داشته باشید که تنها پل ارتباطی شرکت با شما از طریق شماره تلفن ۰۹۱۲۴۱۵۸۲۸۸ و ایمیل info@bazarechoob.com می باشد که از این طریق کلیه مراحل وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها ، خدمات و سرویسهای ویژه شرکت نستلن را به اطلاع کاربران میرساند .

نکته :

امکان دریافت پیام‌های شما کاربران عزیز از طریق شماره های پیامکی وجود ندارد

بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان بازار چوب ، با هر شماره دیگر تخلف و سوء استفاده از نام نستلن است و در صورت دریافت چنین پیامکی ، سریعا جهت پیگیری قانونی مشخصات فرستنده را به واحد حقوقی شرکت نستلن به ادرس ایمیل info@bazarechoob.com اطلاع دهید.

بازار چوب ممکن است انتقادات و پیشنهادات ارسالی کاربران را در راستای رعایت  قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر انتقادات و پیشنهادات ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، شرکت نستلن  مشخصات کاربر مذکور را در اختیار مراجع قضایی قرار میدهد . کاربران ضمن استفاده از خدمات وبسایت نستلن  کالا، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق الذکر به شرکت نستلن  اعطاء نموده و حق اعتراض را از خود سلب مینمایند.

 کاربران عزیز توجه داشته باشید که در حفظ و نگهداری نام کاربری و رمز عبورخود تلاش کنند و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی از تمام کاربران خواهش داریم تا نام کاربری و رمز عبورخود را دراختیار دیگران قرارندهند . در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.

مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق الذکر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه بازار چوب  را از خود سلب میکند.

بازار چوب کلیه اطلاعات شخصی کاربران خود را محرمانه می‌داند و اطلاعات کاربران خود را دراختیار هیچ  شخص یا سازمان دیگری  قرار نمیدهد ، مگر اینکه با حکم مقام قضائی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.